Dziju izpārdošana!

09.06.2019.

Mūsu interneta veikalā esam izveidojuši jaunu sadaļu - dziju izpārdošana! Šajā sadaļā atradīsiet dzijas no iepriekšējām sezonām par ļoti draudzīgām cenām. Dzijas būs pieejamas tik ilgi, kamēr prece atradīsies mūsu noliktavā. Izpārdošanas sortiments ik pa laikam tiek papildināts!    

Lasīt vairāk

23 gadi mums = 23% atlaides jums!

15.05.2019.

20.maijs priekš mums ir pavisam īpaša diena - tieši sajā dienā, pirms 23 gadiem dibinājām mūsu firmu un vērām durvis mūsu pirmajam veikaliņam Madonā. Šo gadu laikā esam piedzīvojuši daudz lielākas un mazākas pārmaiņas, bet esam patiesi priecīgi un lepni, ka joprojām varam būt kopā ar jums - mūsu mīļie klienti! Vēlamies šajā svētku dienā iepriecināt arī jūs, tādēļ no 20.05 - 23.05 organizēsim īpašu svētku akciju piešķirot -23% ATLAIDI VISĀM PRECĒM, VISOS MŪSU VEIKALOS! Lai iegūtu atlaidi interneta veikalā izmanto kodu: elizei23    Ar sirsnīgiem sveicieniem, Elīzes komanda

Lasīt vairāk

Lina audumi!

06.05.2019.

Esam saņēmuši svaigu un ļoti vasarīgu jaunumu - 100% mīkstinātā lina audumus vasarīgām kleitiņām un svārciņiem! Plašā klāstā pieejami gan krāsaini audumi ar ziedu rakstiem, gan vienkrāsaini lina audumi - kopumā vairāk nekā 18 dažādi toņi. Vienkrāsainos lina audumus ispējams iegādāties tikai mūsu veikalos, jo tie nepadodas fotografēšanai (grūti bildē 'noķert' precīzo toni). Visi audumi ir ražoti tepat pie mums - Baltijā. Daļa audumu ir Lietuvas ražotāja "Linas" darinati, taču daļa audumi ražoti tepat, Latvijā no ražotāja "Mežroze". Audumu cenas sākot no 14.60 eur/m. Jaunie audumu pieejami gan mūsu veikalos, gan interneta veikalā!

Lasīt vairāk

EKo dzijas

28.04.2019.

Mūsdienās arvien vairāk cilvēki izvēlas pievērsties dabai draudzīgam dzīves veidam un gan savā uzturā, gan ikdienas lietošanai izvēlas preces, kuras ražotas dabai draudzīgā veidā. Arī mūsu sortimentā ir pieejamas dabai draudzīgas, jeb EKO dzijas no mūsu pārstāvētā itāļu ražotāja ADRIAFIL.  Adriafil lielu vērību pievērš izejvielu atlasei. Visas izejvielas tiek iegūtas respektējot dabas likumus, savukārt ražošanas procesā tiek darīts viss, lai saudzētu vidi un nenodarītu tai kaitējumu. Adriafil ir par 'zaļo dzīves filozofiju', tādēļ liela daļa no Adriafil ražotajām dzijām ir EKO dzijas, kas radītas tikai no dabīgiem materiāliem, neizmantojot mākslīgās izejvielas. Šobrīd mūsu sortimentā atrodamas divas dzijas, kas ir 100% EKO dzijas:  - Adriafil WOCA - šīs dzijas sastāvā ir 70% vilna un 30% kaņepes šķiedra. Dzijas struktūra ir maiga un patīkama ādai. Kaņepes šķiedra veido neregulāru baltu pavedienu, kas lieliski...

Lasīt vairāk

Jaunums - AUDUMI!

02.03.2019.

Esam ļoti priecīgi paziņot, ka paplašinām mūsu interneta veikala sortimentu un tagad pie mums ir iespējams iegādāties arī AUDUMUS! Pieejami ir gan apģērbu audumi, gan tekstila audumi, kas būs piemēroti galdsegām, aizskariem, spilvendrānām un citām lietām! Visiem audumiem cena ir norādīta par 10cm. Ja vēlaties iegādāties, piemēram, 1.5m auduma, pie daudzuma jums ir jānorāda 15gb un mēs jums nogriezīsim šo audumu 150cm garumā!

Lasīt vairāk