Par mums

Mūsu stāsts sākās 1996.gadā, kad ar lielu degsmi un prieku sirdī mēs atvērām mūsu pirmo veikalu Madonā.

Toreiz, pirms vaira kā 20 gadiem, kad pirmo reizi vērām mūsu Madonas veikaliņa durvis, ar pašceptiem pīrāgiem uz galda un diviem maziem ķipariempie rokas, mēs pat neudzrošinājāmies sapņot, kur šis mazais, klusais ilgi lolotais sapnis mūs aizvedīs. Šodien atskatoties uz pavveikto esam patiesi lepni, ka šis mazais sapnis par tekstilpreču veikaliņu ir pārvērties stabilā augošā un uz attīstību orientētā ģimenes uzņēmumā.

Šo gadu laikā esam auguši, pilnveidojušies, paplašinājuši savu sortimentu, lai attīstītu mūsu uzņēmumu. Klienti vienmēr ir bijuši mūsu prioritāte, tādēļ arvien aktīvi sekojam līdzi industrijas jaunumiem un aktuālajām tendencēm, lai saviem klientiem varam piedāvāt arvien jaunus, kvalitatīvu produktus par pieejamām cenām. Pašlaik piedāvājam vairāk ku desmitu ražotāju produktus no Turcijas, Itālijas, Korejas, Krievijas, Lietuvs, Igaunijas, Ķīnas, Indijas, Čehijas, Polijas un citām pasaules valstīm!

Darbinieki  ir mūsu uzņēmuma dvēsele. Bez viņu entuziasma un darba spara mums nebūtu iespēja sasniegt to, kur esam nokļuvuši. Šobrīd mūsu uzņēmumā ir nodabināti Elīzē ir 30 darbinieki un esam patiesi priecīgi un lepni, ka liela daļa no tiem ir bijusi ar mums kopš pašiem uzņēmuma pirmsākumiem.

Liels paldies visiem mūsu uzticamajiem klientiem, ka novērtējat mūsu darbu un tikai pateicoties Jums, mēs varam augt un attīstīties!