Preces no ražotāja DROPS

DROPS MERINO EXTRA FINE

€3,75
merīnvilna, labi piemērota arī mazuļu apģērbu adīšanai

POGA 18MM 623

€0,35
poga 18mm

DROPS FLORA UNI COLOUR

€2,60
silta dzija ērtiem adījumiem. Ieteicamais adāmadatu izmērs: 3,00

DROPS FABEL LONG PRINT

€2,90
Drops FABEL ir izturīga, četrkārtīga dzija. Piemērota zeķu adīšanai un ne tikai - šī dzija atšķiras ar to, ka tās pavediens ir savērpts no mīkstas vilnas šķiedrām, kas padara šo dziju piemērotu arī citiem projektiem - džemperiem, šallēm vai pat bērnu apģērbam! Ieteicamais adatu izmērs: 3 mm Adījuma blīvums: 10 x 10 cm = 24 valdziņi x 32 rindas Drīkst mazgāt veļas mašīnā, saudzīgajā režīmā, 40°C Nelietot veļās mīkstinātaju. Žāvēt izklātu uz grīas.

DROPS FABEL

€2,50
mīksta četrkārtīga zeķu dzija, piemērota pat mazuļu apģērbiem

DROPS FABEL PRINT

€2,70
četrkārtīga zeķu dzija

DROPS KARISMA

€2,50
DROPS KARISMA ir mīksta dzija, kas būs patīkama pie ādas. Tā lieliski tur formu un piemērota ikdienā bieži velkamiem adījumiem. Viena no senākajām u iecienītākajām DROPS dzijām. Dzijai ir piešķirts Oeko-Tex® sertifikāts, kas nozīmē to, ka tā ir pārbaudīta un pilnībā brīva no jebkādām ķimikālijām un piemērota gan pieaugušajiem, gan zīdaiņiem un bērniem. Ieteicamais adatu izmērs: 4 mm Adījuma blīvums: 10 x 10 cm = 21 valdzinš x 28 rindas Drīkst mazgāt veļas mašīnā, saudzīgajā režīmā, 40°C Žāvēt izklātu horizontāli uz grīdas.

DROPS LIMA MIX

€2,75
silta dzija ērtiem džemperiem un jakām

DROPS ALPACA UNI COLOUR

€3,65
maiga alpakas dzija

DROPS FLORA MIX

€2,75
silta dzija ērtiem adījumiem. Ieteicamais adāmadatu izmērs: 3,00

DROPS KID - SILK

€5,05
brīnišķīgs smalkas kidmohēras un zīda apvienojums

DROPS BOMULL - LIN

€2,85
elegants kokvilnas un lina apvienojums

DROPS BABY MERINO

€3,75
mīksta un maiga merīnvilna

DROPS BELLE

€2,20
jauka dzija vasaras atvēsinošiem apģērbiem

DROPS LIMA UNICOLOR

€2,60
silta dzija ērtiem džemperiem un jakām

DROPS MELODY

€4,80
mīksta un grezna dzija, kas adot veido mohēras adījumiem līdzīgu efektu.

DROPS COTTON MERINO

€3,70
brīnišķīgs kokvilnas un merīnvilnas apvienojums

DROPS NORD

€3
DROPS NORD ir mīksta un izturīga dzija. Viegli adāma un tamborējama, silta, piemērota ikdienas adījumiem. Ieteicamais adatu izmērs: 3 mm Adījumaa blīvums: 10 x 10 cm = 24 valdziņi x 32 rindas Mazgāt tikai ar rokām. Žāvēt izklātu horizontāli uz grīdas.

DROPS POLARIS

€4,65
DROPS Polaris dzija ir īpaši piemērots virsdrēbju apģērbiem, piemēram, cepurēm, šallēm, somām un pončo. Ieteicamais adatu izmērs 12 mm Adījuma blīvums: 10 x 10 cm = 8 valdziņi x 10 rindiņas Mazgāt ar rokām 30°C Žāvēt izklātu uz grīdas.

DROPS ESKIMO MIX

€2,55
mīksts dzijas pavediens, ideāli piemērots filcēšanai

DROPS ALASKA

€2,15
parupja vilnas dzija

DROPS ESKIMO UNI COLOUR

€2,20
mīksts dzijas pavediens, ideāli piemērots filcēšanai

DROPS BIG DELIGHT

€6,50
Ērta un viegla vienkārtas dzija skaistās krāsās. Dzijai piemīt garas krāsu pārejas, kas atkarība no izvēlēta adījuma veida, rada unikālus krāsu zīmējumus. Vienā krāsu partijā tonis var nedaudz atšķirties - tas nav defekts, bet gan daļa no dzijas rakstura. Ieteicamais adatu izmērs: 5 mm Adījuma blīvums: 10 x 10 cm = 17 valdziņi x 22 rindiņas Mazgāt tikai ar rokām, 30 grādu temperatūrā. Žāvēt izklātu uz grīdas.

DROPS NEPAL MIX

€2,75
Perfekta ikdienas dzija! Dzijas sastāvā esošā alpaka vilna piešķir dzijai maigumu, savukārt vilna - veicina apģērba formas stabilitāti. Dzija ir savērpta no 3 pavedieniem, kas piešķir dzijai 'zemniecisku' pavediena izskatu. DROPS NEPAL ir viegli adīt un tamborēt.