Jauns dziju ražotājs - OPAL

04.08.2019.

OPAL ir zeķu un džemperu dzijas ražotājs no Vācijas, kas ir ieguvis lielu popularitāti un atpazīstamību starp adītājiem visā pasaulē – un tas viss pateicoties dzijas kvalitātei un skaistajām krāsām!

Jau kopš pašiem pirmsākumiem OPAL ir ģimenes uzņēmums, kuru pārvalda Zweger ģimene. OPAL zīmola standarta dzijas sastāvs ir 75% vilna un 25% poliamīds, kas pieejams dažādās krāsās un pavediena kārtās.

OPAL ir atbildīgs un uzticams uzņēmums. Tā moto ir “Veselīgs apģērbs, veseli cilvēki, dabīga vide”. Uzņēmums atrodas Vācijā un arī visa ražošana tiek nodrošināta Vācijā.

Vilna, kas tiek izmantota OPAL dzijās tiek iegūta no vietējiem lauksaimniekiem, kas audzē aitas vietējos Vācijas laukos. OPAL līdzdarbojas “Schafpate badge” programmā un līdz ar to ir iespējams izsekot izmantotās vilnas ceļu no ieguves brīža līdz gala produktam. Šis dokuments apliecina, ka viss dzijas ražošanas process, sākot no vilnas ieguves līdz ražošanai tiek veikts ņemot vērā augstas vides kvalitātes prasības.

 

Visslavenākā OPAL zīmola kolekcija ir HUNDERTWASSER kolekcija

Šī kolekcija ir veltīta slavenam vācu gleznotājam Frederic Hundertwasser. Katra šīs kolekcijas krāsu gamma ir radīta iedvesmojoties no kāda mākslas darba.

Kolekciju radīja Frederic Zweger kopā ar savu tēvu Wolfgang Zweger (1954-2013). Frederic Zwieger bija liels gleznotāja Frederic Hundertwasser mākslas cienītājs un tādēļ, 2006.gadā viņš nolēma radīt šo kolekciju.